Úvod

Vitajte v e-shope firmy CLEARSKIN II, s.r.o..

História spoločnosti CLEARSKIN II., s.r.o. sa datuje od roku 1996. Počas tohto dlhoročného pôsobenia si naša spoločnosť vybudovala popredné a stabilné miesto na trhu diagnostických produktov ako i povesť korektného a spoľahlivého partnera. Našim cieľom je poskytovať tovary a služby najvyššej kvality, plniť priania a požiadavky našich klientov.

 

Obchodný partneri

  • samostatné lekárne, združenia ako aj siete lekární
  • spolupracujeme taktiež s nemocnicami a laboratóriami

 

Značka RapiClear spĺňa najprísnejšie kritéria kvality a je dobre známa nielen na území Slovenskej republiky, ale veľkej obľube sa teší i v Českej republike. V súčasnej dobe máme podiel tehotenských testov aj na rakúskom  trhu.

 

Portfólio RapiClear zahŕňa široké spektrum diagnostických produktov  in vitro určených na samotestovanie. Testy sú určené na rýchlu a spoľahlivú diagnostiku v domácom prostredí.

 

V súčasnej dobe ponúkame kompletný sortiment diagnostík:

 

Diagnostické produkty RapiClear sa právom radia k najobľúbenejším na slovenskom trhu. Testy sú určené na rýchlu a spoľahlivú diagnostiku v domácom prostredí. Všetky výrobky spĺňajú kritériá EU sú spoľahlivé, rýchle a bezpečné.

 

Poskytujeme kompletný informačný servis. V prípade otázok nás kontaktujte.

 

Pri objednávke nad 50 kusov pred objednaním, nás prosím kontaktujte pre individuálnu cenu a dohodnutie dodacích podmienok.