RapiClear® COVID-19 IGG/IGM - Test na protilátky

Kód: 97
Akcia Novinka Tip
Značka: RapiClear
€3,19 €2,90 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Certifikovaný test COVID-19 IGG/IGM ANTIBODY TEST (colloidal gold)  slúži na detekciu protilátok proti vírusu,  ktoré vytvára imunitný systém organizmu v rámci obrannej reakcie na prítomnosť vírusu v tele. Spustenie obrany organizmu trvá istý čas, preto protilátky (najskôr IgM, neskôr IgG) je možné stanoviť až po niekoľkých dňoch od prvých príznakov ochorenia.

Test je určený na profesionálne použitie. Test na protilátky COVID-19 IgM/IgG (koloidné zlato) je chromatografická imunoanalýza bočného toku.

Test na protilátky COVID-19 IgM/IgG (koloidné zlato) je imunoanalýza bočného toku na súčasnú detekciu a diferenciáciu protilátok IgG a IgM COVID-19 v ľudskom sére, plazme alebo čistej krvi.

Testovacia kazeta pozostáva z: 

  • konjugovaná podložka tmavočervenej farby obsahujúca antigény SARS-CoV-2 konjugované s koloidným zlatom (konjugáty COVID-19),
  • pás nitrocelulózovej membrány obsahujúci dva testovacie prúžky (prúžky M a G) a kontrolný prúžok (prúžok C).

Spôsob použitia: Po bežnej dezinfekcii sa lancetou na odber krvi prepichne prst, pipetou sa odoberú z rany 2 kvapky krvi a obsah sa prenesie do jamky pre vzorku na kazete. Následne sa pridajú 2 kvapky zrieďovadla vzorky.

RapiClear® COVID-19 IGG/IGM  Test na protilátky je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom P1617A.