O nás

Naša spoločnosť CLEARSKIN II., s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1996. Počas uplynulých rokov sme si vybudovali pozíciu kvalitného a korektného distributéra testov pod značkou RapiPreg®. Od novembra 2005 sme prišli na trh pod vlastnou značkou RapiClear®. Táto značka aj naďalej reprezentuje kvalitu a spoľahlivosť.

Firma ponúka široký sortiment diagnostík, ktoré distribuuje do nemocníc, laboratórií a lekární. Našimi obchodnými partnermi je 90% lekární na Slovensku.

V súčasnej dobe ponúkame kompletný sortiment diagnostík:

Väčšina testov je určená na rýchlu a spoľahlivú diagnostiku v domácom prostredí.
Vďaka korektnej spolupráci odberateľov si naša spoločnosť vypracovala stabilnú pozíciu medzi distribučnými firmami na trhu a patrí medzi popredných dodávateľov diagnostických reagencií.


Poskytujeme kompletný informačný servis 24 hodín denne. V prípade otázok nás kontaktujte.

Enviromentálna politika

Manažment firmy Clearskin II. s.r.o. vyhlasuje túto environmentálnu politiku.

Starostlivosť o životné prostredie patrí medzi hlavné úlohy ľudskej spoločnosti. V rámci tejto filozofie budeme v našej firme:

  • aktívne sa podieľať na ochrane životného prostredia
  • dodržiavať záväzky vyplývajúce z platnej environmentálnej legislatívy
  • v starostlivosti o životné prostredie uplatňovať princíp zavádzania preventívnych opatrení s cieľom minimalizovať prípadné nepriaznivé vplyvy pri manipulácii s odpadmi
  • uprednostňovať spôsoby nakladania s odpadmi vedúce k ich zhodnocovaniu na úkor zneškodňovania odpadov
  • vzdelávaním zvyšovať environmentálnu úroveň a povedomie zamestnancov našej spoločnosti a získané vedomosti poskytovať ďalej
  • všetci zamestnanci spoločnosti sú povinní riadiť sa uvedenými princípmi a v plnom rozsahu rešpektovať environmentálnu politiku spoločnosti

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie